AllgemeinFashion

Poznajmy sie – Very Peri

Po zeszłym roku, gdy wybrano dwa kolory – Ultimate Gray i Illuminating, wracamy do tradycyjnego wyboru jednej barwy. Kolorem roku 2022 firma Pantone wybrała Very Peri.

Topowa barwa roku 2022 będzie się przewijała we wszystkich dziedzinach życia. Wiemy już więc, na jaki kolor warto pomalować ściany i w jakich barwach będziemy dobierać meble i dekoracyjne dodatki.

Barwa przewodnia na 2022 rok powinna zachęcać do działania, inspirować i pobudzać kreatywność. Very Peri ma symbolizować przeobrażenia zachodzące w świecie i mobilizować do zmian po długich miesiącach życia w cieniu pandemii i lockdownu. Kolor na 2022 rok ma pomóc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości i dodać energii.

Jak pisze instytut Pantone Żyjemy w czasach przemian. Gdy wychodzimy z intensywnego okresu izolacji, zmieniają się nasze poglądy i standardy. Okazując beztroską pewność siebie i śmiałą ciekawość, które ożywiają naszego twórczego ducha, dociekliwy i intrygujący PANTONE 17-3938 Very Peri pomaga nam ogarnąć ten zmieniony krajobraz możliwości, otwierając nas na nową wizję, kiedy znowu życie pisze dla nas nowy scenariusz „– wyjaśnia Instytut Pantone.

„Wraz z trendami w grach komputerowych, rosnącą popularnością meta verse i rosnącą społecznością artystyczną w przestrzeni cyfrowej PANTONE17-3938 Very Peri ilustruje fuzję współczesnego życia i to, jak trendy kolorystyczne w świecie cyfrowym przejawiają się w świecie fizycznym i vice versa.”

Jak przebiega sam proces wyboru koloru roku? Od początku wymaga dogłębnej analizy i śledzenia trendów. Aby co roku dokonać wyboru, eksperci do spraw kolorów Pantone z Pantone Color Institute™ (tam o kolorach wiedzą wszystko) przeczesują świat filmów, teledysków, sztuki, mody, kulinariów, nowinek w designie, podróży i interesujących miejsc w poszukiwaniu nowych wpływów kolorystycznych. W ten sposób od 23 lat Pantone wywiera wpływ na decyzje zakupowe w wielu branżach.

, ,
Vorheriger Beitrag
MAGICZNE RUNO – co to jest?
Nächster Beitrag
Haute Couture – czym jest wysokie krawiectwo?

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Bitte füllen Sie dieses Feld aus.
Bitte füllen Sie dieses Feld aus.
Bitte gib eine gültige E-Mail-Adresse ein.

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.